Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/ozzie/public_html/en/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2254

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/ozzie/public_html/en/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2258

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/ozzie/public_html/en/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 2941
Team – Australia Study

About us

We are Australia Study Educational Services! We are your door to an adventure in Australia!
AustraliaStudy_Logo_outlined

Australia Study to zespół profesjonalnych i energicznych specjalistów zajmujących sie pomocą w wyborze kursów i organizacją wyjazdu do Australii. Nasze doświadczenie i kreatywność daja gwarancje realizacji Twoich planów i marzeń związanych z wyjazdem do Australii. Do wszystkiego co robimy podchodzimy profesionalnie i ze 100% zaangażowaniem.

Nie bój się nas pytać o cokolwiek, jesteśmy po to aby Wam pomóc!

POLSKA

Magdalena Stefaniak

Magdalena Stefaniak

magda@australiastudy.net.au

797 964 026

AUSTRALIA

Wojtek Wawrzyński

Wojtek Wawrzyński

wojtek@australiastudy.net.au

0404 265 014

AUSTRALIA

Adrian Palczewski

Adrian Palczewski

adrian@australiastudy.net.au

0450 800 575

AUSTRALIA

MAGDALENA KULETY

MAGDALENA KULETY

maggie@australiastudy.net.au

0451 111 251

AUSTRALIA

AGNIESZKA WASZKIEWICZ

AGNIESZKA WASZKIEWICZ

aggie@australiastudy.net.au

0450 847 724

AUSTRALIA

Annabel Javier

Annabel Javier

annabel@australiastudy.net.au

0423 829 997

AUSTRALIA

Kia Sulander

Kia Sulander

kia@australiastudy.net.au

0400 695 096

AUSTRALIA

Tati Sumarna

Tati Sumarna

tati@australiastudy.net.au

0430 180 299

AUSTRALIA

Dominika Wawrzyńska

Dominika Wawrzyńska

dominika@australiastudy.net.au

Administration and Financial Manager

DOU YOU WANT TO KNOW MORE?

CONTACT US. WE WILL ANSWER ALL YOUR QUESTIONS!

2 girls one guy bbw femdom male bondage gia dimarco